Navi ?

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
Aaron
Użytkownik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:17 mar 2014, o 13:21
Samochód:Masterka
Uprawnienia:A,B
Lokalizacja:41-106
Navi ?

Post autor: Aaron » 27 mar 2014, o 16:13

Witam.
Pisze w tym dziale ponieważ, zdaje mi sie ,że tu szubciej dostanę jakąś konkretną odpowiedź :)
Zastanawiam się nad nową navi tylko ,że niewiem na jaka sie zdecydować.. Aktualnie mam Beckera Ready 45 ,ale troche już "przeżył" i czas na coś nowego i tu pytanie co polecacie tak z własnego doświadczenia ? Becker fajny jest ,fajnie prowadzi po trasach, ale w mieście mało dokładny, ma dużo punktów POI sklepy, promy itd. Więc co polecacie ? :roll: Kwota jaką dysponuję to ok 1100 maks.. Z góry dziękuje za odp ;)

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1636
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Navi ?

Post autor: Wolf » 27 mar 2014, o 18:16

Wgraj sobie IGo do Beckera i jesteś na czasie bez zbędnych kosztów :mrgreen:

Awatar użytkownika
Maciek
Posty:151
Rejestracja:6 kwie 2013, o 18:47
Samochód:Sprinter 312
Firma:Nimbus Polska
Lokalizacja:Ostrów Wlkp.

Re: Navi ?

Post autor: Maciek » 27 mar 2014, o 19:19

Wolf pisze:Wgraj sobie IGo do Beckera i jesteś na czasie bez zbędnych kosztów :mrgreen:
Becker ma te same mapy na licencji które są w IGo. Różnica między nimi jest tylko taka, że Becker ma prostszy w obsłudze i mniej skomplikowany interfejs niż IGo. Tylko to różni te dwie nawigacje, więc wgrywanie map IGo na Beckera to przelewanie wodzy z butelki do dzbanuszka :D
Life is a highway

Obrazek

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1636
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Navi ?

Post autor: Wolf » 27 mar 2014, o 20:08

Chodziło mi o wgranie najnowszych aktualnych map IGo lub aktualizację posiadanych, bez sensu kupować nową navi skro obecna jest sprawna a ma tylko stare mapy.

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: Navi ?

Post autor: bambo » 28 mar 2014, o 12:09

Ja mam Modecoma i jestem bardzo zadowolony bardzo szybko lapie nic nie zacina mam wgrane dwie mapy IGO i Automape ,ale głównie jeżdżę na IGO ,a jak chcesz wydać tyle pieniędzy to kup sobie GArmina typowego pod Ciężarowe :) http://www.modecom.pl/freeway_mx2_hd/na ... /produkty/ taka posiadam.
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
patrykR500
Użytkownik
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:12 mar 2014, o 22:42
Samochód:Fabia
Uprawnienia:B

Re: Navi ?

Post autor: patrykR500 » 28 mar 2014, o 18:39

Tylko z wskazaniem pod ciężarówkę czy to Garmin czy Tomtom czy inne ustrojstwo podając parametry długościowe wysokościowe poprowadzi cię na około sporo nadrabiając niektóre mogą robić takie psikusy mimo że wiadukt jest ale źle oznakowany przez służby i według nawigacji podając wysokość własną 4.1 m a wiadukt 3.8 m uważa że nie przejdziesz pod nim. Czasami jeżdżąc z ojcem nawigacja potrafiła takie coś odwalić ale z racji że ojciec jeździ już ponad 10 lat nie patrzy się głupio w nawigacje i jedzie czasami na pamięć.

Myślę że zwykłą nawigacją tak samo dojedziesz niż sygnowaną typowo pod ciężarówki . Nie wiem jak na zachodzie ale u nas w kraju to porażka .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”